top of page
האימון מייצר הזדמנות עבורנו לעשות שינוי מהותי בחיינו!

נעים מאד (-: 

אני שירלי כנעני, בת 41, נשואה ליניב ואמא ליובלי ותום. אני מאמנת אישית לחיים, מאמנת עסקית, זוגית ומנחת סדנאות זוגיות.

 

רקע מקצועי

יש לי תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול משאבי אנוש ויעוץ ארגוני.

אני בוגרת מסלול הכשרה בתחום האימון הסאטי, מבי"ס אימושיין, בוגרת מסלול הכשרה בתחום האימון הזוגי בגישת תרפיית המפגש (ECCT), בוגרת קורס גישור ועוד.

בעיסוק הקודם שלי, עבדתי במשך 12 שנה בתור מנהלת ודירקטור משאבי אנוש בתחום ההייטק הבינלאומי. חלק אינטגרלי מעבודתי היה ייעוץ וליווי מנהלים בכירים ומנהלי ביניים וניהול צוותים גלובליים.

אני מאמינה כי באמצעות התבוננות עמוקה פנימה, בליווי נכון, אנחנו יכולים למצוא את העוצמות והיכולות שלנו ולהכיר את הפחדים שעוצרים אותנו מלהגיע למקומות אליהם אנחנו שואפים. האימון מאפשר לנו להשתחרר מהפחדים והעכבות שלנו על מנת לחיות חיים מאושרים, מלאים וחופשיים יותר.

אני מלווה אנשים לחצות את הגשר אל עצמם ולהעמיק את ההכרות שלהם, הן עם הפחדים שלהם והן עם היכולות. כולנו מוצאים את עצמנו, לא אחת, נאלצים להתמודד עם אתגרי החיים השונים אשר גוזלים מאתנו אנרגיה וממלאים אותנו בכאב, סבל, תסכול, כעס ותוקעים אותנו במקום. מצב זה יוצר אצלנו קושי ולא מאפשר לנו לזוז מהמקום. שיטת האימון עוזרת לנו לעצור, לחקור ולהבין איפה אנחנו נמצאים כרגע ולהתמודד עם אתגרי החיים בדרך נינוחה על מנת לעשות קפיצת מדרגה ולהשתחרר מכל המגבלות שאנו שמים לעצמנו, חלקן כבר מיום היוולדנו.

שיטת האימון מאפשרת לקחת אחריות על חיינו

ניתן להגדיר את תהליך האימון כחוויה שאנחנו עוברים ובאמצעותה מכירים טוב יותר את עצמנו את היכולות והרצונות שלנו, תוך הבנה כי אנחנו אחראים לחיינו ויכולים לנווט אותם לאן שרק נרצה.

האימון מאפשר לנו לבדוק את הפער בין מה שאנחנו כביכול רוצים לבין מה שקיים אצלנו כרגע במציאות. בתהליך אנחנו נעשה עבודת עומק שתאפשר לך להסתכל במראה ולשאול את עצמך שאלות ישירות שבדרך כלל לא שואלים במירוץ החיים, כגון "מה אני רוצה", שאלה שהרבה מאתנו מפחדים לשאול את עצמינו כי אולי לא רוצים להתמודד עם התשובה, ובמקום זה ממשיכים במירוץ מבלי לוודא שאנחנו בכיוון הנכון, מרוצים ממה שיש.

המטרה היא שבמקום שהחיים ינהלו אותנו אנחנו ננהל את חיינו, נהיה אחראים ונוביל את עצמינו למקומות שאנחנו רוצים להיות בהם, מנסיון אני יכולה לומר שאין תחושה טובה מזאת. 

לכל אחד מאתנו יש את היכולת להתמודד, ובהצלחה רבה, עם הקשיים ואתגרי החיים השונים ולפעול בצורה שתוביל למקום המדויק הזה בשבילנו. 

 

המקום שלי כמאמנת הוא לעזור לך לדייק את הרצונות, לכוון את המיתרים ולהשתחרר מהפחדים שעצרו אותך לאורך השנים. מטרתי היא להאיר את הדרך, לעזור לך לפגוש ולהכיר את עצמך יותר לעומק באמצעות כלים שונים שיעזרו לך לנהל את חיי היומיום בצורה אחרת. כולנו רוצים להגיע אל השקט ואל השלווה הפנימית שלהם אנו כמהים. בין אם מדובר במשבר אישי או במשבר זוגי, בין אם מדובר בתחושה של תקיעות וחוסר היכולת לבוא לידי ביטוי בתחומים שונים בחיים, הרגע הזה שבו אפשר לבחון את המצב לעומקו, בצורה ישירה, יכול להפוך לרגע מכונן שיאפשר לך לעבור את השינוי אותו הנך כל כך רוצה.

מה זה אימון סאטי 

שיטת האימון מתבססת על השתקפות. כדי להבין מדוע אנו חווים מצבים מסוימים, ומדוע אנו מוצאים עצמנו נתקלים לא פעם בקשיים שמגבילים אותנו, עלינו לבחון את הדרך שבה אנו חושבים, מדברים ופועלים. האימון נותן משקל רב לדיוק בשפה, עובד הרבה על הנשימה, על הפרשנות שלנו למציאות, וההוויה שלנו אל מול הנסיבות.

האימון בוחן באמצעות השפה את המציאות, הפרשנות שלנו למציאות, כפי שכל אחד מאתנו מגדיר אותה, תוך התייחסות אל המילים עצמן.

האימון מתמקד בהוויה, בתחושה, ולא בהכרח בפעולה עצמה, ומאפשר לנו להבין שביכולתנו הכוח לבחור, לא משנה מהן הנסיבות.

באשר לנשימה, האימון עוזר לנו, באמצעות חוויות פיזיות שונות שקורות בחדר האימון ומחוצה לו, לפרק דפוסי התנהגות מגבילים ולהשתחרר מהם.

לומדים באימון לקחת אחריות על החיים שלנו ולבחור כל פעם מחדש את מה שנכון לנו.

 

הכלים השונים, אליהם נחשפים במסגרת תהליך האימון, יכולים לסייע לכל אחד ואחת ברגעים הקשים, במשברים השונים וגם בתקופות בהן חשים תחושה של תקיעות, חוסר הצלחה וחוסר סיפוק. המטרה היא ללמוד לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי, למצוא את החופש לבחור ולנהל את חייכם בצורה יותר נינוחה ורצויה מה שישפיע על כל מערכות היחסים שלכם.

 

האימון מאפשר לראות את ההזדמנויות והאפשרויות הרבות שעומדות בפנינו בכל דלת שנסגרת ונפתחת מחדש. כל דלת מובילה אותנו לדרך חדשה, תובנות חדשות והתבוננות נוספת פנימה על עצמנו ועל חיינו כפי שאנחנו חיים אותם ורוצים לחיות אותם.

 

פנו לעצמכם זמן להכיר ביכולות שלכם!

 

אני מזמינה אותך לפגישה אישית מעצימה ומאתגרת, שונה מהרגיל, שתעזור לך להבין טוב יותר את שיטת האימון ומשם נוכל לצאת יחד למסע מרתק!

עכשיו ההחלטה בידך

Success! Message received.

bottom of page