top of page

לקוחות מספרים

מה לקוחות מספרים

ח.א - אימון אישי 

כשאני מביט על המטרות שהצבתי לעצמי בתחילת האימון האישי ועל התוצאות בסופו, אין לי ספק שחיפשתי את האתונות ומצאתי את המלוכה. במסע שעברתי איתך השתחררו בקרבי מחסומים, עכבות וקבעונות שליוו אותי שנים ועיכבו אותי בדרך להצלחה ומימוש עצמי. גרמת לי להיות הרבה יותר רגוע, ממוקד, מתפקד טוב בהרבה הן כעובד ואיש עסקים והן כבן זוג והורה.

אני מאחל לאנשים רבים נוספים לחוות את המסע הנפלא הזה, שאני חב לו כה רבות.

מ.ע - אימון אישי על אבדן

שירלי אהובה,

אומרים ש"התלמיד מוכן המורה הנכון מגיע", זה בדיוק מה שהרגשתי, נכנסת לחיי במקום שבו הייתי זקוקה לך.

באימון איתך חשתי לאורך כל המפגשים שאני נכנסת לרבדים עמוקים ומקומות שהזנחתי או פשוט נמנעתי מלגעת בהם.

דרכך למדתי לשחרר כאב ונתתי לו מקום שיצא החוצה ולדעת לחיות עימו. הרגשתי איך מתחדדות בתוכי הוויות והפכתי לאדם יותר אמיתי, פתוח, קשוב וומרפה שצריך ללא רגשי אשמה.

עשיתי איתך והודות לך כברת דרך רצינית והכל תוך תמיכה, חיך ועידוד שלך.

שירלי, את אישה מדהימה, בעלת נתינה רבה, מעוררת השראה, מאירת פנים עם חיוך מקסים והכל במקצועיות רבה.

אני מודה לך שהיית עבורי ולא ויתרת לי בדרך. תודה על הזכות להכיר אישיות מדהימה כמוך.

ד.פ - שיחת הכנה

אני עברתי אצלך שיחות הכנה, מדובר בכלי מדהים ומאד פרקטי לקראת התנהלות אל ה"לא נודע". זה עזר לי מאד למקד ולהבין מהי המטרה האמיתית של השיחה וחשוב לא פחות, כיצד אני רוצה להגיע לשיחה, מי אני רוצה להיות ובאיזו הוויות אני בוחרת, ללא קשר לתוצאה הסופית. מומלץ בחום.

י.ת - שיחת הכנה

שירלי, עזרת לי מאד בהכנה לדיון משפטי, אני חייב לומר שפשוט החלפתי את סגנון החשיבה שלי ולקחתי 2 דברים,

אחד – השופט הוא קודם כל בנאדם

שתיים – דבר על מה שכן ולא על מה שלא

זה עזר לי מאד להצלחת הדיון

המון תודה

ח.א - אימון עסקי

אומרים שהתלמיד מוכן המורה מגיע! שירלי, את מאירת פנים, מכילה, סבלנית עם יכולת הסתכלות מעמיקה ורחבת היקף. עוזרת להגיע למהות, ל"עצמי הגבוה" ולבטא אותו תוך הסטת המכשולים מהדרך. את עוזרת לבחור את ההוויה של חיי באופן המיטבי עבורי. תודה

ק.ש - אימון זוגי

שירלי היקרה,

נפגשנו בשנה הקשה ביותר בחיי, מתוך הכאב קיבלתי החלטה למנף את חיי למעלה ומודה לך על כך שדרכינו נפגשנו. היית לי מורת דרך מצוינת, נתת לי יכולת ומרחב להיות בשקיפות מלאה. תודה, על זה שהיית שם, שתמיד ליבך היה קשוב לכל רחשי ליבי, על הסבלנות המרובה, האכפתיות והדאגה, האמונה להמשיך הלאה ולהאמין בעצמי באמונה שלמה. שמחה שנפל בחלקי להכיר אדם כמוך בעל נתינה, שמחת חיים, חום ומקצועיות.

את מאמנת מצוינת שמניעה קדימה את המאומנים שלה ולקחתי ולמדתי כל כך הרבה.

י.נ - אימון עסקי

נעזרתי בשירלי בתהליך משמעותי שאני עושה בבניית תשתית לעסק שלי. נתקלתי במאמנת מקצועית, מדויקת, חדה שיודעת לשאול את השאלות הנכונות ובצורה הנכונה. שירלי לא נתנה לי לוותר לעצמי ולדלג על מקומות שמצריכים מאמץ ושינוי, והכל בצורה נעימה, מזמינה, קשובה וסבלנית.

הגעתי הביתה וכשישבתי לעבוד על המחשב הרגשתי איך אני עולה על דרך חדשה. הרבה דברים שנאמרו לי עד היום ולא ממש ידעתי מה לעשות איתם קיבלו כעת ביטוי פרקטי והשינוי התאפשר. תודה רבה

י.א - אימון עסקי

יש הרבה מאמנים עסקיים שנותנים דגים, מעטים הם אלה שנותנים חכות. שירלי היא אחת מיחידי סגולה שנותנת מכמורות.

ממליצה בחום גדול!

ר.ט - אימון עסקי ואישי

מה היא כבר יכולה לחדש לי? וראי איזה פלא...

הגעתי לשירלי באיזושהיא צומת דרכים והחלטתי להתיעץ עימה. השאלות ששאלה אותי לא היו לי נוחות אך עימתו אותי עם הרבה מאד אמת פנימית. שירלי, הדרך בה את עובדת היא בנועם ואמפטיה והשאלות הדהדו בי והובילו אותי להחלטה הנכונה. ממליצה בחום!

הפרטים שלך נשלחו בהצלחה

bottom of page